אתם לקראת תהליך בניית בית?

אבל מרגישים שאתם לא מספיק מבינים בבנייה ועדיין רוצים בית יפה,
איכותי ובתקציב
הספציפי שלכם?

אז מה עושים?

תראו קודם כל חשוב שתבינו שהמצב שלכם הוא המצב של 90% מהאנשים הפרטיים שבונים בית! רובם המוחלט לא מבין בבנייה, לא מבין שלבים בבניית בית ופשוט הזדמן להם עסקה של פעם בחיים, לבנות את בית חלומותיהם. אז בגלל הסיבה הזאת תוותרו על החלום?! ברור שלא!

בגדול, יש לכם כמה אפשרויות על השולחן:

לבחון, לחפש ואז לקחת קבלן עד מפתח

שיעשה את הכל עבורכם, משלב הפיתוח, השלד, הטיח, ריצוף ועד לשלב טופס 4. על פניו, נשמע ממש טוב ומפתה למדי. אבל מה שלא אומרים לכם זה שתצטרכו להיערך ולהשאיר אצלו עודף של כ- 500K שיכולתם לחסוך ולהשקיע בעיצוב הבית או במשהו אחר!

לקחת קבלן שלד ואז.. לשבור את הראש

קבלן שלד לבד באמת יחסוך לכם כסף. אבל מה קורה רגע אחרי שהשלד גמור? מה השלב הבא? מה העלויות של כל דבר? איך מודדים אנשי מקצוע טובים? איך ממשיכים מכאן ועדיין מצליחים לסיים את הבית במסגרת הלו"ז שהוגדר מראש ובלי לחרוג מהתקציב!

לנסות לעשות הכל לבד לפי ההבנה שלכם

כמו שלא הייתם לוקחים את כל הכסף שחסכתם לבית ומהמרים עליו בקזינו, בפוקר או בכל דבר אחר, ככה לא תהמרו על בניית בית, על אנשי המקצוע השונים, קבלני המשנה ועל פיקוח בניה פרטית. הרי תרצו לבנות בית טוב, איכותי ולשנים רבות (בלי ים של בעיות)

חכמה, נכונה ומקצועית יותר שתגרום לבית שלכם להיבנות ברמת גימור גבוהה ואיכותית תוך ליווי בניה בלי לחרוג מלוחות הזמנים, בלי להגדיל את המשכנתא ובלי לקחת שום סיכונים מיותרים!

וכל זה ממי שכבר עשה את זה עשרות פעמים ושיודע בדיוק מה לעשות בכל אחד משלבי הבנייה ושגם ביצע כל אחד משלבי הבנייה שקיימים בעצמו. אז למה לעשות הכל לבד? למה לקחת סיכונים? למה לבזבז יותר כסף,
אם אפשר שלא!?

איך אני יכול לעזור לכם?

בגדול, אני יכול לעזור לכם ב- 3 מסלולים שהותאמו במיוחד לצרכים שלכם ולאחר חשיבה רבה מאוד

מסלול "כיוון הדרך"

מסלול זה בא לתת לכם את כל הבסיס שאתם צריכים בשביל להתחיל את הדרך הארוכה הזאת בצורה טובה, נכונה, מתוקצבת היטב ועם לוח זמנים מדויק. אני אכיר אתכם, אבחן את התקציב שלכם, במידה וכבר תכננתם את הבית, אראה שהוא באמת חופף לתקציב שלכם וליכולות שלכם ובמידה שעדיין לא, אעזור לכם לתכנן את הבית כך שיהיה מסונכרן בצורה מושלמת לתקציב שלכם מצד אחד ולחלומות שלכם מצד שני! 

בנוסף, אעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם (לפי התקציב והסגנון שלכם) ואבנה לכם לוח זמנים ותקציב מדויק בטבלאות אקסל וב"לוח גאנט", כך שיהפכו את תקופת תכנון הבית, הבנייה והכניסה הסופית אליו למאוד מסודרת, נוחה וללא הפתעות מיותרות!

מסלול "יד ביד"

המסלול הזה מתחיל באופן זהה למסלול "כיוון הדרך" אבל ממשיך בדרך אחרת לגמרי! מה הכוונה? אחרי שנכיר, נתקצב, נעשה לו"ז מסודר, נכניס את הכל לטבלאות אקסל מדויקות וללוחות "גאנט" ונמצא בעלי מקצוע שמתאימים לכם, במקום שאתם תמשיכו לבד מכאן עם כל הידע שנתתי לכם, אני אקח אתכם "יד ביד" ואלווה אתכם לכל אורך הבנייה מול הקבלן, אנשי המקצוע, חשבונות חודשיים וסופיים ואשגיח על איכות הבנייה עבורכם! 

בגדול, תדמיינו את זה כאילו אתם הקבלנים של הבנייה בעצמכם ואני שם משגיח על כל צעד שאתם עושים על מנת שתגיעו לסיום הבנייה בדרך הטובה, המהירה והאיכותית ביותר שניתן!

מסלול 360°

אז כמו שכבר הבנתם, המסלול הזה מכיל את 2 המסלולים הקודמים, רק שכאן אני אהיה הקבלן, המפקח, מנהל הפרויקט ואני אדאג לכל הצרכים שלכם, לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב שקבענו מראש ביחד, להבאת אנשי המקצוע תוך שמירה על עמידה בלוחות הזמנים ושלא יחרגו מהתקציב. אני אהיה אחראי על התשלומים לספקים, ואדאג להביא אתכם ליעדים שקבענו ביחד בתוך הזמנים הקבועים והתקציב הידוע.

אהיה איתכם שם בכל יום, מתחילת יום העבודה ועד סיומו ואלווה אתכם עד לסיום הפרויקט ועד הצעד הראשון שלכם לתוך בית חלומותיכם לאחר קבלת טופס 4! 

רוצים שאני אחזור אליכם באופן אישי?

בכיף! השאירו פרטים בטופס שכאן למטה ואני אחזור אליכם ב- 24 שעות הקרובות, לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם וללא כל התחייבות!