קיבלתם ירושה? הרווחתם כסף ממכירת נכס ואתם מחפשים השקעה עם תשואה טובה?

הגעתם בדיוק למקום הנכון!
אם נעשה את זה בשיטה שלי, התשואה שתקבלו ממני תהיה כפולה מכל תשואה אחרת!

איך עולם ההשקעות עובד היום?

כאשר משקיעים שהם לא יזמים, מקבלים כסף מירושה, או ממכירת נכס או ממתנה כלשהי, אז בדרך כלל ההשקעה שהם יחפשו תהיה בתחום הנדל"ן. למה? כי רוב ההשקעות בבנקים לא מניבות כלום בדרך כלל והשקעות במניות או בכסף הם מסוכנות למדיי, למרות שיש גם השקעות סולידיות, אבל אז הרווחים יהיו בהתאם.

השקעה בנדל"ן ב-99% מהפעמים תהיה ריווחית ותניב הכנסה מיידית. הכל טוב ויפה כאשר מדובר על כמה מאות אלפי ש"ח ואז אפשר לקנות דירת יד 2 ולקבל תשואה שתכסה את המשכנתא בשנים הבאות. 

אבל אם יש לך כמה מיליונים שאתה מחפש להשקיע אותם, מה תעשה אז? 

אומרים שכגודל הנכסים גודל הבעיות! אני יכול להוכיח לכם אחרת!

איך זה עובד על קצה המזלג

אמצא לכם מגרש במחיר טוב או עסקה טובה וכלכלית מבחינת התקציב שלכם והמטרה שלכם

אדאג לכל מה שצריך כדי להתחיל לבנות על הקרקע לרבות תכנון, תכניות עבודה, היתרי בנייה ועוד..

אבנה לכם את הפרויקט, אשמש גם כיזם וגם כקבלן, אחסוך לכם את דמי התיווך ובכך התשואה שלכם תגדל!

בואו נראה איך בדיוק עובדת השיטה שלי?

השיטה שלי מורכבת מ- 3 שלבים עיקריים

בשלב ה- 1 אנחנו ניפגש, נבחן את סכום ההשקעה שלכם ואת האופציות העומדות לרשותכם במסגרת אותה השקעה, נעבור על הציפיות שלכם מאותה השקעה ועל המטרות שלה, נבחן לעומק את נכונות והצלחת הפרויקט ונחליט אם ההשקעה שלכם היא כדאית לכם וגם לי. (כמובן שאני יוכל לעזור בהשקעות בתחום הנדל"ן בלבד, שזה תחום התמחותי!)

ברגע שהגענו לשלב הזה, אני מתחיל לעבוד! אתחיל לבחון מגרשים, מבנים, הזדמנויות רכישה, לפי מה שהוחלט בשלב ה- 1 וברגע שאמצא משהו שמקובל עליכם ועל המטרה המשותפת שהגענו אליה ביחד נצא לרכישה ונתחיל לתכנן את שלב הבינוי.

במידה ומדובר על מגרש, לצורך הדוגמא, אתחיל לתכנן את המבנה לפי המטרות והתקציב שלנו (שזו בעצם ההשקעה שלכם) על ידי בעלי מקצוע שאני עובד איתם. נכין סקיצות, נגיע להדמיות, נמשיך עם הגשות ותכניות עבודה ונתקדם להיתר הבנייה ולשלב ה- 3 והאחרון!

בשלב ה- 3 והאחרון אנחנו (החברה שלנו) מתחילים לתכנן לוחות זמנים מדויקים עד לסיום הפרויקט, כולל תקציב והשקעה לפי רמות גימור שנקבעו מראש, יוצאים למכרזים עבור קבלנים, בעלי מקצוע ומתחילים לבנות את הפרויקט שלב אחר שלב בדרך המהירה, הבטוחה והאיכותית ביותר שיש. 

היתרון שלנו בבניה הוא שאנחנו מתמחים בבניה ולכן לא יקרה מצב שבו קבלן או בעל מקצוע יעכב אותנו או ינסה "להחזיק אותנו בבי@#$" למה? כי אנחנו מעגנים בחוזים מול הקבלנים שעובדים איתנו שאם הם לא מסיימים את העבודה או מנסים לעשות שרירים, אז אנחנו מחליפים אותם בהמשך הבנייה בשביל לא לעכב אותה ולהגיע לסיום הפרויקט בדיוק בזמן וזה תוך כדי קיזוז התשלום שלהם על שלב העבודה הזה!

אז עכשיו אחרי שהבנתם בדיוק איך עובדת השיטה שלי לא תרצו להיפגש כדי לדעת איך להכפיל את התשואה על השקעת נדל"ן ולקבל לפחות 12% על ההשקעה שלכם במקום חצי מזה כמקובל בשוק היום?!

רוצים שאני אחזור אליכם באופן אישי לקביעת פגישה?

בכיף! השאירו פרטים בטופס שכאן למטה ואני אחזור אליכם ב- 24 שעות הקרובות, לשיחת ייעוץ בחינם וללא כל התחייבות!