זכיתם במכרז לבניית מסחר, תעשייה, משרדים?

איזו יופי, העסקה יצאה לפועל!

אבל עכשיו, צריך להתחיל לחפש את הקבלן שיבנה לכם את הבניין וגם
שיעשה את זה בצורה טובה, איכותית, בדרך המהירה ביותר ובעלות הנמוכה ביותר!

נשמע פשוט בסך הכל, לא?!

מה המצב הנהוג בשוק?

בגדול, אם ניקח את הדוגמא מהכותרת, אז כרגע אתם במצב שאתם צריכים לחשוב מה לבנות על המגרש בהתאם לאופציות שעומדות לפניכם, המתוארות בתב"ע. נניח והחלטתם באופן שרירותי שאתם רוצים לבנות מרכז מסחרי קטן, אז תתחילו לתכנן אותו אצל אדריכל, אחרי אינספור תיקונים תחליטו על מה שיראה לכם יפה וטוב, תגישו את התכניות לקבלת היתר בנייה, תתחילו לרוץ לתכניות עבודה, תריצו מכרזים לקבלני בניין, תיקחו את הזול מבניהם (ככל הנראה) ותתחילו לבנות!

אחלה. אבל אם נחשוב על זה רגע, מה תכל'ס המטרה של יזם נדל"ן:

להשיג מגרש בזול, לבנות עליו ולגזור קופון לעסקה הבאה

לסיים מהר את הבנייה, להחזיר את ההשקעה ולמקסם את הרווח

לבנות בעלות הנמוכה ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר

אבל האם אתה יודע מה המטרה של קבלן בניה? אני אספר לך..

כמו בכל עסקה, למטבע יש 2 צדדים!

אומנם, היזם והקבלן על פניו באותו צד, אבל, וזה אבל גדול! האינטרס של הקבלן הוא הפוך משל היזם! (לרוב) למה? כי העובדה שהיזם רוצה עבודה זולה, באיכות גבוהה ובזמן הקצר ביותר, שומטת את הקרקע מתחת לרגלי הקבלן! 

בשביל שהקבלן יעשה את זה כמו שהיזם מצפה ועדיין יוכל להשאיר לעצמו כמה גרושים בכיס, הוא חייב להוריד את איכות העובדים, להביא חומרים זולים יותר, לעבוד במקביל בעוד פרויקטים בשביל לממן את עצמו,

מה שיוצר ב- 90% מהמקרים בעיות כגון:
עיכוב בסיום הבנייה (עבור יזם, כל יום איחור שווה הרבה מאוד כסף)
בנייה ברמת גימור ירודה ולא איכותית (פוגע בשמו הטוב של היזם),
והכי קריטי זה, שבסיום הפרויקט הרווח של היזם יהיה שולי ולא שווה את כל המאמץ של השנים והלחץ!

אז אתה בטח שואל את עצמך "ומה אתה מציע בדיוק?"

אז ככה. אני מציע לך 3 מסלולים חלופיים ו/או מתמשכים שיהפכו את התחושה הזאת של חוסר השליטה לתחושת ביטחון וודאות!

המסלולים ליזם

כל אחד מ- 3 המסלולים, הותאמו במיוחד לצרכים שלכם וזאת לאחר מחקר מעמיק וחשיבה רבה מאוד!

מסלול "חיפוש הדרך"

מסלול זה בא לתת לכם את כל הבסיס שאתם צריכים בשביל להתחיל את הדרך הארוכה הזאת בצורה טובה, נכונה, מתוקצבת היטב ועם לוח זמנים מדויק. אני אכיר אתכם, אבחן את האופציות העומדות לרשותכם, אבדוק את התקציב שלכם ואראה האם הוא חופף למבנה המתוכנן להיבנות ואכין לכם דו"ח מדויק לגבי מה כלכלי יותר לבנות במגרש הזה ולמה. בקיצור, אדאג שתבנו את הבניין הכלכלי ביותר עבורכם בהתאם לכל המשתנים הקיימים!

בנוסף, אעזור לכם למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם (לפי התקציב והסגנון שלכם) ואבנה לכם לוח זמנים ותקציב מדויק בטבלאות אקסל וב"לוח גאנט", כך שיהפכו את זמן התכנון והבנייה למדויקים ביותר, עם מינימום "כיבויי שריפות" ועם אפס מצבים שבהם "הקבלן יוריד את השאלטר" על הפרויקט! איתי הכח יהיה אצלך!

תגידו, התרשים הזה מוכר לכם? לא?! אז אני יכול לעזור לכם כאן ועכשיו!

מסלול "ראש שקט"

המסלול הזה מתחיל באופן זהה למסלול "חיפוש הדרך" אבל ממשיך בדרך אחרת לגמרי! מה הכוונה? אחרי שנכיר, נתקצב, נעשה לו"ז מסודר, נכניס את הכל לטבלאות אקסל מדויקות וללוחות "גאנט" ונמצא בעלי מקצוע שמתאימים לכם, במקום שאתם תמשיכו לבד מכאן עם כל הידע והנתונים שנתתי לכם (שכמובן יכולים לעזור לכם להתמודד מול הקבלן וקבלני המשנה), 

אז אני אשמש גם כמפקח בנייה ומנהל הפרויקט, אדאג לשמור על האינטרסים שלכם אל מול הספקים השונים, אעלה על בעיות וגם אפתור אותן בזמן אמת, אכשיר את העובדים שלכם בשטח לעבודה עם לוחות גאנט וטבלאות אקסל מדויקים ואוודא שהפרויקט יגיע ליעדו בדיוק בזמן ובתקציב שנקבעו מראש!

בקיצור, עם הליווי שלי, אתם תישנו טוב יותר, תהיו עם ראש שקט ותגיעו ליעדים הכלכליים שלכם בדיוק בזמן

מסלול 360°

אז כמו שכבר הסקתם, המסלול הזה מכיל את 2 המסלולים הקודמים, רק שכאן אני אהיה גם קבלן "העל", המפקח ומנהל הפרויקט על בסיס יומי ובכך, אדאג לכל הצרכים שלכם, לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב שקבענו מראש ביחד, להבאת אנשי המקצוע, תוך שמירה על עמידה בלוחות הזמנים ושלא יחרגו מהתקציב, אני אהיה אחראי על התשלומים לספקים, ואדאג להביא אתכם ליעדים שקבענו ביחד בתוך הזמנים הקבועים והתקציב הידוע.

אני אדאג לאנשי המקצוע הטובים ביותר ובמחירים הנמוכים ביותר, אדע למצוא את טעויות התכנון מראש, ככה שלא יעכבו את סיום הבנייה ואדאג לכל מה שצריך אל מול הרשויות השונות!

בקיצור, אהיה איתכם שם בכל יום, מתחילת יום העבודה ועד סיומו ואלווה אתכם עד לסיום הפרויקט ועד לרגע שבו אפשר יהיה כבר לאכלס את המבנה בשוכרים!

רוצים שאני אחזור אליכם באופן אישי?

בכיף! השאירו פרטים בטופס שכאן למטה ואני אחזור אליכם ב- 24 שעות הקרובות, לשיחת ייעוץ בחינם וללא כל התחייבות!